Marynarka Wojenna RP
Untitled Document
poczta Marynarki Wojennejserwis informacyjny ZIMW


Gdynia 2003-01-26 10:46
Koncert dla dzieci
Dla ponad trzystu niepełnosprawnych dzieci z Gdyni i okolic wystąpią artyści Zespołu Estradowego Marynarki Wojennej FLOTYLLA. Zabawa odbędzie się dzisiaj (niedziela, 26 stycznia), w Gdyńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Artyści Zespołu FLOTYLLA zaśpiewają piosenki marynistyczne i dziecięce, m.in. „A ja wolę moją mamę” z repertuaru Majki Jeżowskiej i „Morskie reggae”. W programie również muzyczne aranżacje bajek „Ballada łakomczucha”, „Długi rejs to jest przygoda” oraz kolędy i pastorałki.
Zabawa rozpocznie się o godzinie 15:30 (GOSiR, ul. Olimpijska)
Dobrze znany na wybrzeżu Zespół Estradowy Marynarki Wojennej FLOTYLLA powstał w 1975 roku. Artyści Zespołu koncertują kilkaset razy w roku w kraju i zagranicą, między innymi na scenach wybrzeżowych Teatru Muzycznego, Opery Bałtyckiej i Teatru Wybrzeże, w koncertach charytatywnych i plenerowych. W tym roku „Flotylla” występowała już między innymi podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wystąpiła na corocznym, marynarskim koncercie kolęd. W zespole zaczynało wiele późniejszych sław polskiej estrady: Irena Jarocka, Krystyna Giżowska i Barbara Książkiewicz.
W dzisiejszym koncercie artyści „Flotylli” występują na prośbę Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Gdyni.

Wersja do druku             


 
 
 
Poleć tę stronę znajomemu Dodaj do ulubionych Ustaw jako stronę startową
Uwagi na temat strony kieruj do Webmastera. Innych informacji dotyczących
Marynarki Wojennej RP udziela Rzecznik Prasowy Dowódcy MW.
Każdorazowe wykorzystanie materiałów ze strony Marynarki Wojennej w całości lub we fragmencie wymaga pisemnej zgody.
© 2004 Marynarka Wojenna RP. Wszelkie prawa zastrzeżone.